1 / 4
СЕ ИЗДАВА ДУЌАН
1 €
Цената не е фиксна
07.05.2021 11:57

Кичево

Квадратура:

41 m²

Греење:

Друго

Се издава дуќан наспроти новата болница во Кичево. Дуќанот е во извонредна состојба има 41м2. Цена по договор .

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

PECO
Потврден огласувач
076454397
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам