1 / 1
izdavame opremena sala za za sekakvi proslavi i maturi 5oev
50 €
18.04.2019 18:16

Скопје Центар / Скопје

izdavame komplet opremena sala 150kv potocno mimi restoran a za hrana preku hepilen ili sami si nosite javete se na gore navedeniot broj 078 942 418 ili na 075 211 967se naogame vo naselba dracevo 20metri pogore od vlezot na policijata na istata ulica sliki ke vi pratime na vasiot broj

Категорија: Услуги, Сервисери / Угостителство / Ресторани

Се продава од:

Beti
Потврден огласувач
078942418
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам