1 / 7
Chevrolet captiva 2.0
4.700 €
10.03.2023 01:47

Штип / Штип

Марка:

Chevrolet

Модел:

Captiva

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Chavrolet captiva 2.0 150 ks so 7 sedista 4×4 .m+ s gumi reg do 04/2023 god na bg tablici plateno site davacki vo bg vtor sopstvenik kupena od salon vo bg so cela dokumentacija moze i da se carine cena 4700ev ne e fiksna. Bez zameni inf 075/202-049

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

kire
Потврден огласувач
075202049
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам