1 / 1
Knigovodstvo / smetkovodstvo besplatno prviot mesec
2.000 МКД
01.06.2022 10:32

Аеродром / Скопје

ДАНИВЕЛ КОНСАЛТИНГ ДОО СКОПЈЕ

ГРАТИС ПРВИОТ МЕСЕЦ

Професионално, брзо и квалитетно извршување на сметководствени, книговодствени услуги и даночно советување.
Ние ви ги нудиме следните услуги:
* Најповолна проценка на оснивачки влог
* Комплетно финансиско сметководство
* Изготвување на завршни сметки
* Пресметки за бруто плати
* Пресметки и консултации за ДДВ
* Пресметки и пријави за персонален данок
* Денарско и девизно работење
* Сите видови на извештаи (Приходи, Трошоци, Биланс на состојба, Биланс на успех)
* Извод на отворени ставки, конфирмации, опомени
* Пријава / Одјава на работници
* Персонална евиденција
* Даночен консалтинг и финансиски совети
* Сите видови на комерцијални договори
***ЕДНАШ МЕСЕЧНО БЕСПЛАТНО ПОДИГНУВАЊЕ НА ДОКУМЕНТИ И ДОСТАВУВАЊЕ НА ПЛАТA
*** ПОЧЕТНА ЦЕНА 2000 ДЕН
Во зависност од вашите потреби може да ви понудиме еднократни и поединечни услуги како и правни услуги кои ги вршиме за вас во соработка со адвокатска канцеларија во Скопје.
За подетални информации ве молиме да не контактирате на следните телефонски броеви:
Даниела 072 234 838
или на mail адреса: danivelkonsalting@gmail.com
Можете да не посетите и во нашата канцеларија лоцирана во управната зграда на Раде Кончар, на 1 спрат во населба Аеродром, Скопје.

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од: Претпријатие

Danivel Konsalting
Потврден огласувач
071318203
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам