1 / 2
Stalki za zname
1.200 МКД
20.03.2021 14:08

Струмица / Струмица

Stalki za zname so metalen fundament. 52 brojki. Cena za site 800 evra. Cena za parce 20 evra. Cenite se fiksni.

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски материјали

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
072220502
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам