1 / 12
SHITEN PAJISJE TE RESTORANTIT **URGJENT** CMIM TE VOLITSHEM
По Договор
17.04.2019 11:14

Тетово / Тетово

Pajisjet jane ne gjendje shume te mire, te perdorura me pak se 2 vite.
SHITEN ME CMIM SHUME TE VOLITSHEM per me shume kontakt 071787214

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Adrian
Потврден огласувач
070788791
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам