1 / 4
Кола на акумулатор
6.000 МКД
Цената е фиксна
10.08.2020 18:13

Гевгелија / Гевгелија

Кола на акумулатор (Jeep Cherokee)
- погон на два акумулатора
- далечинско управување
- LED светла од предната страна
- може да се користи за деца од 3 до 8 години или 30кг
-Сигурносен појас
-Прозводство:Грција
- Многу малку користен, во одлична состојба

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

Divna
Потврден огласувач
070371514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам