Logo

Столче за хранење / Хранилка

Број на оглас: 3241459 | Објавен на: 11.09.2019, 13:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Столчиња за хранење

Вид на оглас: Се продава


Се продава столче за хранење, марка Bertoni (Lorelli), малку користено, во одлична состојба.

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Marija

Потврден огласувач