Fizioterapevt..specijalist za rehabilitacija od mozocen udar
По Договор
19.04.2019 13:49

Бутел / Скопје

Fizioterapevt specijalist za slednite dijagnozi..
1. Rehabilitacija posle mozocen udar...garancija 100%
2 Skolioza Kifoza...garancija 100%
3,Diskopatija.diskushernia idr..
informacii..tel 078 419 476... Vasko

Категорија: Услуги, Сервисери / Медицински услуги и ординации / Рехабилитација

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
078419476
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам