1 / 11
Opel meriva 1.7 cdti 2004
2.250 €
Цената е фиксна
27.04.2020 12:29

Пехчево / Берово

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2020

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vikend cenaaaa............. Kolata e vo odlicna sostojba domakinski odrzuvana smeneta prednica I amortizeri I napraven kompleten servis zatemneti stakla klima raboti smeneto set rebrast I set lamela voziloto e domakinski odrzuvano tel kontakt 075223786 anetka

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078699667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам