Logo

Se prodava golf 5 1.9 TDI 77kW

Број на оглас: 3241883 | Објавен на: 28.08.2019, 21:06
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.599 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 1.9 TDI
77 kW
105ks
270iljadi km
Kupen od salon od Germanija
Ima u momento se letnite gumi na slikata
So kolata odat i zimni gumi.
Za povekje informacii barajte me.

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  david

Потврден огласувач