1 / 3
Pila za cirkular 185mm
500 МКД
27.07.2022 14:37

Битола / Битола

Се продава пила видија за циркулар ,Graphite произведена во Полска употребена неколку пати,како нова

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Петар
Потврден огласувач
075652362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам