1 / 6
RATKAPNI 14'' I 15''
800 МКД
30.04.2022 10:53

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

1. novi pakuvani..''15'' sivi
od germanija doneseni.
2.
crnite se vo folia. golemina ''15''
vozeni se od germanija do makedonija
cena 800 den.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

m
Потврден огласувач
075-540-610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам