1 / 6
Се продава сет SONY од esprit серија,
1.200 €
26.12.2022 11:30

Гази Баба / Скопје

SONY F870 ES појачало со снага 120 w по канал на 8ома
тежина 24 кг.
SONY CDP-X 559 ES еден од најдобрите SONY цд плеери.
SONY S707 ES тјунер.

Уредите се во одлична техничка и визуелна состојба.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070230950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам