1 / 7
Osteteni vozila
500 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.04.2019 11:20

Гевгелија / Гевгелија

kolata ne e prevrtuvana ili slicno nego udreno e direkno vo zivotno inaku motorot i plinot se kompletno servisirani i se pali vozi bez da se vrsi dopolnitelen servis

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
078339026
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам