1 / 6
Kros
550 €
20.04.2019 12:33

Тетово / Тетово

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2007

Модел:

Kros

Километри:

500000

Se prodava kros enduro (Herk) Ocherk marka 200cc 2007god so mk dokumenti i registrirana pali vozi spremen za sezona praen full servis.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Ocherk
Потврден огласувач
072208045
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам