Logo

Pumpa i senzori za visok pritisok

Број на оглас: 3244625 | Објавен на: 13.02.2020, 12:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Citroen c3 2002god 1.4 hdi

Tип на делови: Останато

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Sezori za visok pritisok edeniot e nov ne koristen
Drugiot e polocem i dvata se ispravni
I polivna pumpa za visok pritisok ispravna
Za citroen c3 2002godina 1.4 HDI

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Jovan

Потврден огласувач