1 / 9
kuka
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.07.2019 19:03

Велес / Велес

Број на соби:

6

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1975

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

bogdan karakostev 72

vednac vseliva kuka na 2 sprata so golem dvor i terasa dole 3 sobi gore 3 sobi banja bavca letna kujna i podrum cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tose
Потврден огласувач
078377022
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам