Logo

Se prodava frizider Siemens

Број на оглас: 3244847 | Објавен на: 30.05.2019, 14:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava frizider SIEMENS 420 litri koristen samo dve godini

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач