1 / 3
Se prodava Shimano deore LX , Downhill amortizer , lula
111.111.111 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.05.2019 15:43

Охрид / Охрид

Shimano deore LX (1500)denari
Downhill zaden amortizer (300)denari
Lula (400)denari
TELEFON ZA KONTAKT 078896882 Mihail

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
077658448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам