1 / 3
Се продаваат полукарвин Skii / Скии со везови!
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.07.2022 23:57

Прилеп / Прилеп

Се продаваат:

Volki S15 160cm со везови Salomon 10ки. - полукарвин, оваа сезона се сервисирани со одлични кантови и везови.

Tecno Pro 10.2 160cm заедно со везови, полукарвин во одлична состојба.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
078424764
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам