1 / 11
Соби во Центарот на градот Охрид
1 €
Цената не е фиксна
28.05.2023 14:39

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Соби за изнајмување во центарот на градот Охрид блиску до гимназијата, нецели 5 минути оддалечени од чаршијата на градот. Поволна локација со обезбеден паркинг и продавница за храна во склоп со куќата. Во непосредна близина се наоѓаат ресторани ,маркети и автобуска постојка каде редовно поминува градски превоз до плажите. Нудиме двокреветни, трокреветни и четирикреветни соби со бесплатен Wi-Fi сигнал, купатило, кујна ,балкони и прекрасен раскошен двор. За повеќе информации контактирајте на телефонот:
(071/213-766)Александра
Цена по Договор.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Radomir Ilic
Потврден огласувач
071554830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам