1 / 1
jamboliii
1.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.03.2022 12:38

Аеродром / Скопје

Три стази јамболии со реси бели Рачно изработени со димензии 50см х 1.90см цена за една 450 денари и јамболии исто бели и во боја со димензии 1.50x1.90см 1,400, една и волнени без реси цена по договор. информации на тел 071 372-601 од 08-20 часот.

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Се продава од:

stojka
Потврден огласувач
078768265
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам