1 / 9
NOVI HEAD RAPTOR RD B2 140-160 Flex 27-27,5
100 €
Цената е фиксна
19.12.2021 09:56

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi, samo probani HEAD RAPTOR RD B2 27-27,5 ski cevli.
Odgovaraat na 42-43. Komplet se so kutija.
Flexot moze da se regulira od 140 do 160.

Na SMS ne odgovaram, ako ne se javuvam, na skijanje sum, javete se pokasno.
Bez namaluvanje na cenata! Poevtino ne gi davam!

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
077553000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам