Logo

SE PRODAVA NOV STAN 94 M2 MADZIR MAALO

Број на оглас: 3246013 | Објавен на: 14.10.2019, 08:29
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 94 m²

Греење: Централно

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2019

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Северозапад

Адреса: ul.Madzir Maalo bb

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov stan so vkupna povrshina od 94 m2, cena po dogovor. Zgradata ke bide spremna za vseluvanje vo juni 2019 godina .

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Aniterm Dooel Skopje (претпријатие)

Потврден огласувач