1 / 12
Audi TT
9.500 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.12.2022 08:48

Битола / Битола

Марка:

Audi

Модел:

TT

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

155 kw / 211 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi TT 2.0 tfsi, proizvedeno 2007/6 so pominati 160 000km Automatic. Kolata e vo odlicna sostojba tehnicki i vizuelno.
Registrirana do 6 mesec 2023 god.
Sega staveni site 4 novi gumi.
Cena 9500 eur.

Za povekje informaci na telefon.
075 626 921 Zivko.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ZIVKO
Потврден огласувач
075626921
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам