1 / 5
JBL JRX 225
380 €
22.11.2020 17:55

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOV PASIVEN ZVUCNIK JBL JRX 225
GOLEMINA NA BASS 2X15 INCI
JACINA 1000 WATT
CENA ZA EDEN ZVUCNIK 380 EVRA.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Roland
Потврден огласувач
070 246 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам