1 / 9
JBL EON 615
440 €
29.11.2020 14:44

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOV AKTIVEN ZVUCNIK JBL EON 615
GOLEMINA NA BASS 15 INCI,
JACINA 1000 WATT.
CENA ZA EDEN ZVUCNIK 440 EVRA.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Roland
Потврден огласувач
070 246 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам