1 / 9
Vednas vseliva kuka bez investicii
22.000 €
Цената не е фиксна
19.05.2019 21:27

Велес / Велес

Број на соби:

2

Квадратура:

47 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1984

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Rodna Iveva br 33

Se prodava vednas vseliva kuka na ul Rodna Iveva br 33 kaj sevdin prodavnicata na izlezot od gradot.kukata ima dnevna so kujna,spalna,hodnik i kupatilo.se e renovirano i nema nikakva investicija.dvorot e komplet sreden so plocki.vredi da se vidi. Telefon za kontakt 078427271 Goran

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Sonja
Потврден огласувач
078428894
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам