1 / 12
SE PRODAVA KUKA VO BITOLA CENTRALNO GRADSKO PODRACJE
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 08:37

Битола / Битола

Број на соби:

8

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

270 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

0000

Година на реновирање:

2005

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

ul.Hristo Botev br.29

SE PRODAVA KUKA VO CENTRALNO GRADSKO PODRACJE NA BITOLA OSNOVA 83 M2 SO DVORNO MESTO 270 M2 VO DVORNOTO MESTO SO POMOSNI OBJEKTI KUKATA RENOVIRANA SE ZIVEE DOKUMENTACIJA VO RED KOMPLETNA ZA POVEKE INFORMACII NA TEL.
070237237
071237091
MOZE ZAMENA ZA STANOVI

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

GORGI
Потврден огласувач
070237237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам