1 / 5
Se izdava deloven prostor
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.08.2022 15:09

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

68 m²

Греење:

Струја

Се издава дуќан во новите згради кај градски парк до дистрикт кафе
078-404-924 Dejan

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Dejan
Потврден огласувач
078404924
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам