Logo

Велосипеди

Број на оглас: 3247724 | Објавен на: 17.06.2019, 21:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат двата велосипеди, многу малку се користени и се во многу добра состојба. Цената на секој посебно е 4000денари. За повеќе информации, контакт на бројот подоле.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач