1 / 5
Solaren LED reflektor so senzor
350 МКД
02.09.2021 11:39

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Надворешен соларен LED рефлектор со сензор.

✅ LED моќност - 0,55W/PC
✅ Големина 9,5 x 12cm - 1 модул
✅ Големина 11,5 x 19cm - 2 модули
✅ Растојание на вклучување 3 метри
✅ Работно време повеќе од 12 часа
✅ Водоотпорен

◾️ Солар LED 1 модул 350 - денари - ⚠️ Доколку купувате повеќе од 2 рефлектори Цената е 300 Денари. ⚠️
◾️ Солар LED 2 модули 650 - денари - ⚠️ Доколку купувате повеќе од 2 рефлектори Цената е 600 Денари. ⚠️

🚛 Достава низ цела Македонија.
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set za izvlekuvanje na avtomobilska karoserija

500 МКД

Privezok so kapacinja za ventili - BMW, Audi, Fiat, Mazda...

199 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам