1 / 11
JBL PRX 812W
800 €
22.11.2020 17:54

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOV ZVUCNIK JBL PRX 812W
GOLEMINA NA BASS 12 INCI
JACINA 2X750 WATT
CENA ZA EDEN ZVUCNIK 800 EVRA.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Roland
Потврден огласувач
070 246 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам