1 / 3
Крапски футроли за трски
1.700 МКД
Цената е фиксна
24.04.2019 11:40

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Крапски футроли од 205cm и 190cm со одличен квалитет - Carpzoom. Праќам по карго низ цела Македонија.

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Справи / Опрема

Се продава од:

Jaxson Sport
Потврден огласувач
078757705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам