1 / 3
Сет од 6 силиконски калапи за варење јајца
449 МКД
Цената е фиксна
24.04.2019 12:48

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Не пропуштајте! 50% попуст на неверојатниот сет од 6 силиконски калапи за варење јајца - 449ден + бесплатна достава.

Нарачајте на нашата веб страна:
www.onlineshopping.mk

Не трошете повеќе време на лупење варени јајца. Отсега лесно можете да ги подготвите со овој сет од 6 силиконски калапи. Совршени за секојдневна употреба и лесна припрема на закуска.

Препорака: Пред користење да се премачкаат со масло, а после варење да отстојат неколку минути во ладна вода.

Карактеристики:
Материјал: силикон
Капак материјал: пластика;
Димензии на калапи без капак: 6,5 см х 5 см;
Димензии на капак: 6,5 см;
Лесна и брза подготовка;
Сетот вклучува 6 силиконски калапи

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

OnlineShopping MK
Потврден огласувач
078930335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам