1 / 4
Prozor , dabovo drvo , duplo staklo ... itno
2.300 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.02.2021 12:28

Куманово / Куманово

Prozori 240 X 140 dabovo drvo,dupli stakla, so star mehanizam na vlecenje, imam poveke...

moze zamena za drugi raboti...
itno , hitno

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава / Можна е замена од:

OglasnikM
Потврден огласувач
070 243 985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам