1 / 7
patiki BK British knights
1.000 МКД
27.02.2022 15:08

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

39

Боја:

Црна

novi cena1000 den 072 555 302 br6

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
072555302
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам