Logo

Iznajmuvam stan - apartman Ohridati

Број на оглас: 3248828 | Објавен на: 17.02.2020, 14:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 38 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Ohridati

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stanot se naogja na odlicna mestopolozba na 80m od ezero, pozadi hotel Milenium. Greenje i ladenje na struja so inverter klima.


 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Vlado

Потврден огласувач