1 / 5
BK BRITISH KNIGHTS
1.200 МКД
21.02.2022 14:36

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

40

Боја:

Црна

novi cena 1200 075540 330

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
075540330 072 555 302
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам