1 / 12
Bitcoin ATM kiosk
2 €
Цената е фиксна
18.06.2022 17:08

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nov neupotrebuvan dvonasocen Bitcoin ATM kiosk, cena 1 BTC . Plakjanjeto moze da se izvrsi vo denari, evra , LTC, BTC, ETH, a mozna e i zamena za vozilo .

Категорија: Компјутери / ПОС уреди

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
075853224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам