Logo

VW UP 1.0 2012 GOD NEUVEZUVAN

Број на оглас: 3249466 | Објавен на: 20.07.2019, 08:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: up!

Година: 2012

Гориво: Бензин

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 5.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW UP 1.0 benzin 44 kw so pominati 89000 km,kupen od Porshe Makedonija.Napraven mal servis pred 5000 km i golem pred 20000 km,so 4 novi letni gumi i 2 novi zimski,klima,elektrika na stakla.Kolata e kako nova nemate dodatni vlozuvanja.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 ilija

Потврден огласувач