1 / 7
Optichki nisan Snajper 30mm tubee Burris Veracity 3-15x50
1 €
20.06.2019 16:04

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Optikata e nova ne koristena so dozivotna garancija Americki proizvod so kontrola na paralax I FFP E1 koncanica-------078 284 207 -----odgovaram na ovaj broj

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Zlatko
Потврден огласувач
078453511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам