1 / 5
MNOGU SOCHUVANA STAGG GITARA
4.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.04.2019 19:28

Делчево / Делчево

STAGG GITARA KUPENA NOVA ,KORISTENA 2 MESECI.ODLICHNA ZA POCHETNICI I NAPREDNALI.SO GITARATA DOAGJA +SET ZHICI.PRICHINA ZA PRODAVANJE E PREMINUVANJE NA ELEKTRICHNA.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
076272052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам