1 / 6
Jack Russell Terrier спремен за парење
1 €
22.01.2023 16:07

Прилеп / Прилеп

Jack russell докажан во парење со одлични примероци, победник на две изложби.
2X J.CAC , 2X J.BOB, BOB, CH.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Гоце
Потврден огласувач
075238101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам