1 / 6
Apartmani vo Pestani
По Договор
Денес 13:39

Охрид / Охрид

Квадратура:

20 m²

Спрат:

1

Греење:

Соларна енергија

Izdavam apartmani 2/3 krevetni na prv red vo Pestani.Cena po dogovor. Tel za kontakt 078 32 52 52.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

keti
Потврден огласувач
078325252
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам