1 / 6
Ford Fiesta
1.200 €
Цената не е фиксна
26.04.2019 12:59

Брвеница / Тетово

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2020

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Ford fiesta 1.3 2000godina motor na lance napraven servis novi gumi osnovna oprema.samo lakot e izvaden na krovot

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ilcho
Потврден огласувач
072606701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам