1 / 4
Mixer Dj Ibiza sound djm100usb
60 €
Цената не е фиксна
03.01.2022 15:51

Аеродром / Скопје

Prodavam dj mikseta so 5 kanali, 2 mikrofona, USB ispravna socuvana.

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
072226604
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам