1 / 6
OLDTAJMER FIAT 125 P 76 GODINA OD PRV SOPSTVENIK
1.300 €
Цената не е фиксна
05.09.2022 12:41

Гостивар / Гостивар

Марка:

Zastava

Модел:

Друг модел

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Километри:

90000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2018

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Prodavam dobro socuvan Oldtajmer Zastava Fiat 125 P 76 Godina 55 Kw Kupen Nov Vo Salon So Pominati Orginal 95000 Km. Cena posledna 1000 eu. infoo samo na Viber...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

bube
Потврден огласувач
070504260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам