Logo

Mercedes Benz E300 HYBRID DIESEL

Број на оглас: 3250241 | Објавен на: 15.02.2020, 12:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 300

Година: 2014

Гориво: Хибрид

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 40 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedes benz e300 avantgarde diesel hybrid 2014 registriran so zelen karton

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 AUTO PLAC IDEAL

Потврден огласувач